ZAJĘCIA

DLA DZIECI
zapisy na zajęcia przyjmujemy telefonicznie 502 219 777 lub przez zakładkę REZERWACJA

GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA - To zajęcia nastawione przede wszystkim na ogólny rozwój motoryczny dzieci, które mają za zadanie zwiększenie umiejętności fizycznej oraz koordynację ruchową u młodych sportowców. Trening ogólnorozwojowy ma na celu wzmocnić kondycję fizyczną dzieci, pozytywnie wpłynąć na ich zręczność, sprawność, orientację przestrzenną oraz plastyczność ruchową. Zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej polecane są ze względu na korzystne oddziaływanie na organizm dziecka, kształtowanie prawidłowej postawy ciała, a także wywieranie ogólnych właściwości pozwalających na wyładowanie nagromadzonej energii wynikającej z osobowości dziecka. Dzięki stosowanym ćwiczeniom ogólnorozwojowym, dziecko nie tylko wzmacnia swoje ciało i poprawia wydolność swojego organizmu, ale także poznaje nieodgadnięte dotąd tajniki świata akrobatyki sportowej.

AKROBATYKA OD PODSTAW / AKROBATYKA SPORTOWA - Zajęcia te doskonale sprawdzają się jako wstęp do uprawiania wyczynowej akrobatyki lub podobnych, intensywnych ćwiczeń ruchowych. Mają na celu przygotować motorycznie młodych zawodników do wykonywania trudniejszych ewolucji akrobatycznych, powodując przy tym fizyczne opanowanie podstawowych umiejętności gimnastycznych. Zajęcia akrobatyczne wszechstronnie wpływają na ogólny rozwój psychomotoryczny dziecka, kształtują koordynację ruchową, równowagę oraz wzmacniają mięśnie różnych partii ciała. Akrobatyka od podstaw wdraża młodych sportowców w elementy akrobatyczne, które zawierają w sobie zarówno pierwiastki akrobatyki sportowej jak i gimnastyki artystycznej. Może być wstępem do niejednej dyscypliny sportowej, stąd jej wysoka popularność wśród młodych zawodników.

AKROBATYKA TANECZNA - to wyjątkowe połączenie dwóch, wydawać by się mogło odmiennych dziedzin, jak sport i sztuka taneczna. Skierowana jest dla wszystkich dzieci, które swoje umiejętności taneczne, chcą wzbogacić o różne akrobacje i elementy akrobatyczne, dzięki czemu ich występy przed szeroką publicznością, będą wzbudzały jeszcze więcej emocji. Podczas zajęć z akrobatyki tanecznej dzieci oprócz nauki figur akrobatycznych, wzmacniają swoje ciało, usprawniają pamięć ruchową oraz podzielność uwagi. Dodatkowo korzystnie wpływają na orientację przestrzenną dziecka i wywołują pozytywne zmiany w budowie ciała dziecka. Ważnym elementem są wplecione w zajęcia ćwiczenia rozciągające, poprawiające gibkość i sprężystość ruchową zawodników. Zajęcia te szczególnie polecamy dzieciom, które systematycznie biorą udział w różnych turniejach i zawodach tanecznych, lub marzą o występach na wielkiej scenie.

TANIEC NOWOCZESNY – to zajęcia, na których ich uczestnicy poprzez naukę krótkich choreografii poznają podstawy wielu stylów tanecznych takich jak: taniec jazzowy, taniec klasyczny, hip-hop, czy disco dance, ale także tańców towarzyskich np. cha-cha, walc, tango.  Zajęcia z tańca nowoczesnego pozwalają wyrobić oraz poprawić poczucie rytmu i koordynację ruchową, wpływając tym samym korzystnie na rozwój psychoruchowy ich uczestników. Zajęcia taneczne to również świetna zabawa oraz ogromna dawka pozytywnej energii dla osób w nich uczestniczących.

TANIEC SPORTOWY - to połączenie tańca nowoczesnego z elementami akrobatyki sportowej. Na zajęciach z tańca sportowego ich uczestnicy doskonalą umiejętności z zakresu tańca nowoczesnego z wykorzystaniem figur i elementów charakterystycznych dla akrobatyki sportowej, gimnastyki sportowej i gimnastyki artystycznej. Ponadto w programie zajęć kładziony jest nacisk na sportowe i fizyczne przygotowanie do tańca poprzez m.in. wzmacnianie oraz rozciąganie. Zajęcia z tańca sportowego skierowane są głównie dla uczestników przygotowujących się bądź biorących czynny udział w rywalizacji sportowej. 

DLA DOROSŁYCH
zapisy na zajęcia przyjmujemy telefonicznie 502 219 777 lub przez zakładkę REZERWACJA

AKROBATYKA OD PODSTAW/ZAAWANSOWANA - Zajęcia z akrobatyki sprawdzają się również wśród dorosłych, chcących rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Nigdy nie jest za późno aby nauczyć się wykonywać dowolne ewolucje czy elementy akrobatyczne, które do tej pory podziwialiśmy tylko z daleka. Małymi krokami, rozpoczynając od ogólnorozwojowych ćwiczeń fizycznych, przechodzimy do coraz trudniejszych figur akrobatycznych. Akrobatyka świetnie wpływa na naszą wytrzymałość, wydolność i tężyznę fizyczną. Kształtuje koordynację ruchową, a także wspomaga rozwój różnych partii ciała. Stanowi doskonałą odmianę do dotychczasowej formy aktywności a jednocześnie jest świetnym wstępem do dalszych działań sportowych.

AKROBATYKA TANECZNA - to zajęcia przeznaczone dla tancerzy - młodzieży i dorosłych, czynnie zajmujących się działalnością taneczną. Na zajęciach z akrobatyki tanecznej, uczestnicy uczą się elementów gimnastyczno-akrobatycznych, które następnie mogą wykorzystać w swoich choreografiach i układach tanecznych. Wymagane są tu podstawowe umiejętności gimnastyczne, bowiem zajęcia charakteryzują się bogatym składnikiem ćwiczeń zarówno akrobatycznych jak i tanecznych. Oprócz doskonalenia powyższych elementów, tancerze biorą udział w ćwiczeniach rozciągających, niezbędnych w pracy każdego tancerza.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
zapisy na zajęcia przyjmujemy telefonicznie 502 219 777 lub przez formularz kontaktowy - kliknij w link , aby przejść do formularza -> javascript:void(0);/*1645354815811*/

AKROBATYKA TANECZNA - to zajęcia indywidualne skierowane do tancerzy na różnych poziomach zaawansowania. Na zajęciach uczestnicy pracują nad podstawowymi oraz zaawansowanymi elementami akrobatycznymi oraz gimnastycznymi, trickami tanecznymi, czyszczeniem i doskonaleniem elementów akrobatycznych i gimnastycznych w gotowych choreografiach, łączeniem nowo poznanych lub gotowych elementów z choreografią. 

AKROBATYKA DLA SPORTOWCÓW - to zajęcia dla osób uprawiających dowolną dyscyplinę sportu na różnych poziomach zaawansowania. Uczestnicy na zajęciach zajmują się nauką i doskonaleniem elementów akrobatycznych i gimnastycznych oraz technik przydatnych w uprawianej dziedzinie sportu (np. judo - przewroty), w tym w sportach ekstremalnych (np. BMX, deskorolka - tricki). Pracują również nad poprawą ogólnych parametrów sprawności organizmu - wydolność, koordynacja, rozciągnięcie, mobilność. Poznają także podstawy samoasekuracji tj. techniki upadku.

GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA - zajęcia te są skierowane dla dzieci i młodzieży na różnych poziomach zaawansowania. Na zajęciach uczestnicy zajęć poznają podstawowe elementy akrobatyczne i gimnastyczne, pracują nad elementami powodującymi trudność w szkole (przewroty, stanie na rękach), wzmocnieniem, rozciąganięciem oraz poprawą ogólnej sprawności.